Par mums 

 

Uzņēmums Norte dibināts 1996.gadā un šobrīd var lepoties jau ar 20 gadu darba pieredzi. Uzņēmuma pamatnozare vienmēr ir bijusi kokapstrāde. Sākotnēji darbība bija vērsta uz apaļkoku pārstrādi zāģmateriālos un koka palešu sagatavju ražošanu, bet 2002.gadā, mainoties ekonomiskajiem apstākļiem Latvijā un kokapstrādes nozarē, uzņēmuma vadība pieņēma lēmumu mainīt ražošanas virzienu un pateicoties Eiropas Savienības projektos iegūtajiem līdzekļiem, izveidoja mūsdienīgu, augsti kvalificētu ražotni, produkcijai, ar lielāku pievienoto vērtību, ražošanai.

Tika uzsākta zāģmateriālu žāvēšana, ēvelēšana - frēzēšana, masīvkoka mēbeļu detaļu ražošana un vēlāk arī masīvās koksnes līmēšana garumā priekš visdažādākā profila apdares dēļiem, līstēm un citiem masīvkoksnes produktiem.

Šobrīd uzņēmums veiksmīgi darbojas savā nozarē un ir viens no spēcīgākajiem uzņēmumiem Madonas novadā un arī Latvijā, piedāvājot tuvu 100 darba vietām.

Mūsu vērtības 
Klienti- Komanda- Vide

Mēs dziļi novērtējam savus uzticamos klientus un vienmēr tiecamies piedāvāt saviem klientiem augstas kvalitātes produkciju un servisu.

Mēs uzskatam, ka labas kompānijas slavu veido, ne tikai augstas kvalitātes produkcija, bet gan arī kvalificēta, uzticama un saliedēta komanda. Mēs varam lepoties ar savu darbinieku lielo darba stāžu un uzticību mūsu kompānijai.

Arī mēs rūpējamies par vides saaudzēšanu ikdienā, tāpēc pateicoties ES projektiem, esam nomainījuši ražošanas iekārtas, kas būtiski samazina CO2 izmešus gaisā kā arī ļauj ietaupīt elektroenerģijas patēriņu.

Misija

Parūpēties, lai klientu vēlmes un sagaidītais rezultāts, atbilstu standartiem.

Norte Ltd since 1992

(+371) 64807119

© 2016 by Norte 

  • Facebook Clean